f

Akce 2017 2018 Akce 2019

DatumAkceMístoÚčast
06. 01. - 07. 01. 2018 Kemp ZD - začátečníci Liberec ZD začátečnci
17. 02. - 18. 02. 2018 VT T2020 - ustanovení. Fyzické a technické testy Liberec Otevřené pro zájemce
24. 02. - 25. 02. 2018 Školení trenérů III. třídy - teorie Praha - Kampa
03. 03. - 04. 03. 2018 Kemp Liberec
14. 03. - 19. 03. 2018 Dutch Trampoline Open Alkmaar, NL
17. 03. - 18. 03. 2018 VT 01 - kontrolní a přípravný Liberec Reprezentace SENi+JUNI, T2020
24. 03. 2018 1. pohárový závod Liberec Oddíly
25. 03. 2018 Liberecký skokan Liberec Oddíly
07. 04. - 08. 04. 2018 VT 02 - kontrolní před ME,MEJ Liberec Reprezentace ME, MEJ
07. 04. 2018 Přebor Moravy Olomouc ??? Oddíly
09. 04. - 16. 04. 2018 ME, MEJ Baku, AZE Reprezentace ME, MEJ
21. 04. 2018 2. pohárový závod Litoměřice Oddíly
22. 04. 2018 27. Litoměřický kalich Litoměřice Oddíly
27. 04. - 28. 04. 2018 Závod SP Brescia, Itálie Reprezentace
05. 05. 2018 Skokan Odolky Odolena Voda Oddíly
19. 05. - 20. 05. 2018 VT 03 - kontrolní a přípravný Cottbus ??? Reprezentace SENi+JUNI, T2020
26. 05. 2018 Český závod věkových skupin Olomouc Oddíly
02. 06. 2018 3. pohárový závod Žižkov Oddíly
08. 06. - 10. 06. 2018 GymCity open Cottbus
08. 06. - 10. 06. 2018 GymCity Open Cottbus, Německo Oddíly
09. 06. 2018 Zlatý Radegast Rožnov pod Radhoštěm Oddíly
16. 06. 2018 MČR, MČRJ Odolena Voda Oddíly
17. 06. 2018 Přebor Čech Odolena Voda Oddíly
05. 07. - 07. 07. 2018 Závod SP Arosa, SUI Reprezentace
22. 07. - 29. 07. 2018 Tréninkový Kemp UEG Cascais, POR Nominace KT ČGF
04. 08. - 05. 08. 2018 Závod SP Maebashi, JPN -
08. 08. - 18. 08. 2018 Habartice - seni, juni, pokročilí Habartice
18. 08. - 24. 08. 2018 Habartice - malí, začátečníci Habartice
08. 09. - 09. 09. 2018 VT T2020 - Fyzické a technické testy - obnova Liberec Oddíly
15. 09. 2018 4. pohárový závod Kampa Oddíly
29. 09. - 30. 09. 2018 VT 04 - kontrolní a přípravný Rožnov pod Radhoštěm Oddíly
05. 10. - 06. 10. 2018 Závod SP Loule, POR Reprezentace
05. 10. - 22. 10. 2018 13. Loule Cup Loule, POR Reprezentace JUN ???
06. 10. - 18. 10. 2018 Olympijské hry mládeže Brazílie - Buenos Aires
12. 10. - 13. 10. 2018 46. MZP Jablonec nad Nisou Reprezentace, oddíly
20. 10. 2018 5. pohárový závod Dolní Bečva Oddíly
27. 10. 2018 7. Alpen Cup Salzburg, AUT Oddíly
03. 11. - 04. 11. 2018 VT 05 kontrolní před MS/WAG Liberec Reprezentace MS, WAG
03. 11. - 04. 11. 2018 David Ward Hunt CUP Gillingham, GBR Oddíly
07. 11. - 10. 11. 2018 34. Mistrovství světa Petrohrad, RUS Reprezentace MS
15. 11. - 18. 11. 2018 25. Světové hry mládeže (WAG) Petrohrad, RUS Reprezentace WAG
24. 11. 2018 MČR družstev Liberec Oddíly
25. 11. 2018 Liberecký skokan II. Liberec Oddíly
01. 12. - 02. 12. 2018 VT T2020 - kontrolní a přípravný Liberec T2020
08. 12. 2018 MČR žactva Šestajovice Oddíly
09. 12. 2018 KT ČGF Praha

Aktuality

Vánoční prázdniny

Tréninky oddílu všech přípravek a družstev končí v pátek 21.12.2018 a začnou ve čtvrtek 3.1.2019. Užijte si všichni… číst více

MČR družstev a Skokan Liberce

O víkendu 24. a 25.11.2018 proběhly v novém Trampolínovém centru Orionka dva významné závody  pro liberecký oddíl. V… číst více

Tréninky prázdniny

O prázdninách 29.-30.10.2018  tréninky žádných kurzů nejsou. Přejemé klidné prázdniny. číst více

Kalendář akcí

PoÚtStČtSoNe
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

<< Prosinec 2018 >>

Fotogalerie

NAŠI SPONZOŘI

Logo Mocca Logo Kalendář Liberecka Logo Lionsport Logo Liberecký kraj Logo RCL